Informace o pracovním místě

První kontakt:
Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.:, Po - Pá 8 - 15 hod
osobně: po předchozí telefonické domluvě.

Pro nově vznikající výrobní závod na zpracování plechu, do nového a moderního pracovního prostředí v průmyslové zóně Kolín-Ovčáry, hledáme kolegy na pozici "Svářeči".

Pracovní náplň:
Sestavování a svařování dle výkresové dokumentace a WPS
Dodržovat předpisy a normy týkající se svařování a ochrany životního prostředí
Svařování metodou TIG, MIG, MAG, laserové svařování
Svařování v souladu s technickými výkresy, svařovacími postupy a požadavky na kvalitu
Vizuální kontrola svárů
Pravidelná údržba a čištění svařovacího zařízení a nástrojů pro zajištění jejich správného fungování
Identifikace a řešení problémů v průběhu svařování, včetně odstraňování vadných svarů nebo technických problémů
Spolupráce s ostatními členy výrobního týmu, aby se zajistila hladká a efektivní výroba
Schopnost obsluhovat a nastavovat laserové svařovací zařízení včetně programování a kalibrace
Dodržování pravidel bezpečnosti práce a používání ochranných pomůcek
Pravidelná údržba a čištění laserového zařízení a nástrojů pro zajištění jejich správného fungování.

Očekáváme:
SOŠ, SŠ vzdělání technického směru
Pracovní zkušenosti z obdobné pracovní pozice z výrobní společnosti
Orientace ve výkresové dokumentaci
Základní znalosti principu laserového svařování
Základní znalosti o svařovacích technikách TIG, MIG, MAG
Svářečský průkaz
Praxe min. 1 rok na podobné pozici
Uživatelská znalost práce na PC-MS Office
Samostatnost, flexibilitu, proaktivitu a komunikativnost.

Nabízíme:
Silné zázemí úspěšné a stabilní společnosti
Samostatnou pracovní pozici ve stále se rozrůstající společnosti
Práci na zajímavých technických projektech
Profesní růst a pravidelné vzdělávání, školení a kurzy
Moderní pracovní prostředí a stabilní pracovní kolektiv
Jistotu pracovní smlouvy s možností pracovat na dobu neurčitou, první smlouva na 1 rok
Pravidelný měsíční příjem a možnost dalších prémií, 13.plat
Příspěvek na stravování.

Pracoviště: Ovčáry, Ovčáry
Datum nástupu: 01.09.2024
Mzda: 30 000 - 45 000 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓