Informace o pracovním místě

První kontakt:

Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel.:, Po - Pá 9 - 14 hod,

osobně: Po - Pá 9 - 14 hod.

Možnost prodloužení na dobu neurčitou.

Pracovní doba:

7.00 - 15:30 hod ( po dohodě lze upravit).

Náplň práce:

Samostatná tvorba projekční a výkresové dokumentace v oblasti elektro

Tvorba schémat podle požadavků zákazníka

Řešení technických problémů

Zapracování změn do projektové a výkresové dokumentace

Zpracovávání kalkulací a spoluúčast při realizaci zakázek u zákazníků

Úzká spolupráce s ostatními odděleními společnosti.

Požadujeme:

Min.SŠ vzdělání, elektrotechnické zaměření podmínkou

Praxi v oboru pouze výhodou

Orientaci v MaR výhodou

MS Office - uživatelská znalost

Znalost AJ/NJ výhodou

Řidičský průkaz sk. B

Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost.

Nabízíme:

Zázemí úspěšné a stabilní společnosti

Samostanou a tvůrčí práci s možností dalšího rozvoje

Profesní růst a pravidelné vzdělávání

Odpovídající mzdové ohodnocení

Moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv.

Pracoviště: Kolín, Kolín
Datum nástupu: 19.03.2024
Mzda: 20 000 - 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓