Informace o pracovním místě

OC

První kontakt:
Kolínská Petra, tel.:,

Náplň práce:
Příprava a vyplňování dokumentů denní operativy případně dalších dokumentů dle pokynu nadřízeného
Aktivní spolupráce s ostatními DPT na zajištění bezproblémového plnění denního plánu a expedice
Reportování veškerých abnormalit zjištěných při plnění pracovních poviností
Zpracování dat a dokumentů příjezdů, vykládek, nakládek a odjezdů
Příprava a zpracování dokumentů k archivaci.

Požadavky:
Spolehlivost, pozornost, pečlivost
Znalost obsluhy PC.

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování
Příspěvek na dopravu/odpracovaná směna
Benefit karta
Příspěvek na zdraví / sport / kulturu / volný čas
Vitamínové balíčky
Zvýhodněné tarifní volání do mobilní sítě
Firemní akce pro zaměstnance.

Pracovní doba:
6 -14 hod, 14 - 22 hod, 22 - 6 hod.
Doprava zajištěna MHD Kolín.

Pracoviště: Ovčáry, Ovčáry
Datum nástupu: 12.12.2023
Mzda: 30 000 - 38 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!