Informace o pracovním místě

Požadujeme:

- Ukončené SŠ/VŠ vzdělání - ekonomického směru

- Orientace ve finanční a účetní problematice

- Praxe na obdobné pozici 1-3 roky

- Výborná znalost MS Office, především MS Excel

- Zkušenost s ERP MS Dynamics NAV velkou výhodou

- Znalost Power BI, SQL výhodou

- Komunikativní znalost AJ a ČJ, znalost NJ výhodou

- Samostatnost, komunikativnost, loajalita, pečlivost

- Analytické myšlení, zaměřeni na detail

- Aktivní přístup k řešení problémů a zadaných úkolů

Náplň práce:

- Příprava, analýza a interpretace pravidelných reportů společnosti

- KPI měsíční reporting

- Spolupráce na tvorbě finančních plánů a forecastů, včetně průběžného vyhodnocování

- Analýzy nákladů, výnosů, údajů z rozvahy, ziskovosti zakázek, nákladových středisek

- Kalkulace sazeb, vyhodnocování sazeb

- Cotrolling zaměřený na výrobu, analýza výrobně ekonomických dat, komunikace s ostatními útvary společnosti

- Tvorba ad-hoc reportů a finančních analýz

- Spolupráce na rozvoji BI nástrojů

- Práce ve Velvarech

Nabízíme:

- Mzdu 60 000 Kč

- 5 týdnů dovolené a 13. plat

- Vzdělávací a jazykové kurzy

- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění

- Náborový příspěvek

- Dotované závodní stravování

- Příspěvek na kartu Multisport

- Firemní akce

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá: 7:00 - 16:00 hod.

Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Pracoviště: Velvary, Velvary
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓