Informace o pracovním místě

Požadujeme:
- VŠ/SŠ vzdělání stavebního směru (praxe v oboru vítána)
- Orientaci v projektové dokumentaci staveb
- Řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- Uživatelskou znalost práce na PC
- Základní znalost CAD systému
- Samostatnost, zodpovědnost, loajalitu

Náplň práce:
- Zpracování podkladů pro výběrová řízení novostaveb a oprav stávajících staveb v areálu i mimo něj
- Provádění výběrových řízení na práce zajišťované pomocí subdodavatelů, sjednávání subdodavatelských a kupních smluv a objednávek
- Vyhodnocení cenových nabídek
- Kontrola faktur se zaměřením na rozpracovanost sjednaného díla
- Související administrativní činnosti
- Vedení archivu stavební dokumentace objektů firmy

Nabízíme:
- Mzdu až 45 000 Kč
- 13. plat a 5 týdnů dovolené
- Možnost práce na zkrácený úvazek
- Odborné zaškolení
- Náborový příspěvek
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Jazykové a vzdělávací kurzy
- Další benefity

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá - 7:00 - 16:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Pracoviště: Velvary, Velvary
Datum nástupu: 27.03.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.