Informace o pracovním místě

Požadujeme:
SŠ vzdělání stavebního nebo ekonomického zaměření
Znalost německého jazyka B2, znalost AJ výhodou
Orientace ve stavebních/technických výkresech
Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
Praxe v oblasti stavebnictví nebo obchodu výhodou
Znalost MS Office
Výborné komunikační schopnosti, samostatnost, flexibilita

Náplň práce:
Odborné poradenství
Tvorba cenových nabídek
Vedení obchodní agendy
Prezentace portfolia produktů firmy

Nabízíme:
Nástupní mzdu 35 000,-Kč + provize z prodeje
13. plat a 5 týdnů dovolené
Po zaučení služební auto i pro soukromé účely
Práce v příjemném moderním prostředí a kolektivu
Odborné produktové zaškolení
Náborový příspěvek
Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
Jazykové a vzdělávací kurzy

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá: 7:00 - 16:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Pracoviště: Velvary, Velvary
Datum nástupu: 07.03.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)