Informace o pracovním místě

Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- Zkušenosti s programováním v jazyku C/AL nebo AL velkou výhodou
- Další programovací jazyky JavaScript, C#, .Net výhodou
- Znalost SQL databáze
- Praktické zkušenosti s vývojem ve vyšších programovacích jazycích minimálně 1 rok
- Analytické myšlení, teoretická i praktická schopnost algoritmizace
- Motivace učit se nové technologie
- Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Náplň práce:
- Návrh a realizace nových řešení v systému Dynamics Business Central
- Agilní vývoj v systému MySCADA, který komunikuje s PLC
- Propojení získaných dat s ERP systémem a následná vizualizace dat
- Příprava dat pro Power BI prostřednictvím Power Query

Nabízíme:
- Nástupní mzdu 40 000 Kč - 60 000 Kč
- 5 týdnů dovolené a 13. plat
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Náborový příspěvek
- Jazykové a vzdělávací kurzy
- Dotované závodní stravování
- Příspěvek na kartu Multisport
- Další Benefity

Telefonický kontakt viz výše Po - Pá: 7:00 - 16:00 hod.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Pracoviště: Velvary, Velvary
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.