Informace o pracovním místě

Požadujeme:
- Dobrá znalost němčiny slovem i písmem
- Komunikativní a reprezentativní vystupování
- Loajalita a týmovost
- Pracovní přístup orientovaný na zákazníka a úspěch
- Dobrá znalost PC a běžných kancelářských programů

Náplň práce:
- Telefonický kontakt se zákazníky a poradenství v oblasti vnitřních služeb (příchozí i odchozí hovory).
- Příprava a zpracovávání nabídek a objednávek.
- Péče o adresy a zákaznická data v našem CRM systému.
- Realizace prodejních kampaní.
- Komunikační vlákno s centrálou v DE
- Běžná kancelářská činnost

IBS nabízí:
- Silnou značku s 50-ti lety zkušeností v podnikání
- Bezpečné pracovní místo v podniku orientovaném na budoucnost a vynikající příležitosti k rozvoji
- Nejlepší know-how v oboru díky dlouholeté mezinárodní činnosti
- Nejmodernější komunikační techniku a zbrusu nové pracovní prostory

Pošlete Vaši žádost na e-mail: IBS Scherer GmbH Vaše kontaktní osoba: Sascha Wejlupek Tel.: 0049-6701-9383-0 www.ibs-scherer.cz

Pracoviště: Velké Přítočno, Velké Přítočno
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓