Informace o pracovním místě

Požadujeme:
proaktivní přístup, oprávnění k řízení VZV min. 1 rok, zkušenost práce ve skladu (není podmínkou), pečlivost, svědomitost, důslednost.
Samostatnost, schopnost týmové práce. Ochota se učit novým věcem. Trestní bezúhonnost. Vhodné i pro absolventy, zaučíme si Vás.

Náplň práce:
obsluha VZV, skladování a zacházení se zbožím, příjem / vstupní kontrola příchozích dokumentů, ukládání, skladování a vydávání dílů, značení dodaného materiálu, expedice nakládky, udržování čistoty na přiděleném pracovišti, úzká spolupráce s ostatními odděleními.

Místo výkonu práce: provozovna Lány (Středočeský kraj).

Nabízíme:
práci v perspektivní a rozvíjející se společnosti na trhu automobilového průmyslu,
práce na HPP, nástup možný ihned, možnost kariérního a profesního růstu, 5 týdnů dovolené, firemní benefity (stravenky, motivační benefitní program, příspěvek za 100% docházku a další).

Telefonický a e-mailový kontakt viz výše.

Pracoviště: Lány, Lány
Datum nástupu: 14.05.2024
Mzda: 28 000 - 32 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓