Informace o pracovním místě

Požadujeme:
- manuální zručnost a prostorové vnímání výhodou (práce je manuálně náročná - stěhování kulis),
- schopnost řešit zátěžové a stresové situace provozu divadla,
- časovou flexibilitu, práce i o víkendech a schopnost přizpůsobení se službám při stavbě dekorace,
- smysl pro pořádek a schopnost pracovat v kolektivu,
- řidičský průkaz skupiny B,
- vztah k divadlu a loutkám velkou výhodou.

Nástup do pracovního poměru možný 08/2024.
Pružná pracovní doba - zkoušky a večerní představení.

Náplň práce:
- montáž a demontáž dekorací na jevišti, zajištění stability a bezpečnosti dekorace,
- údržba dekorací v původním stavu (provádění průběžných oprav a nátěrů),
- služby na zkouškách divadla, stavba náznaků dekorace, zodpovědnost za zdárný průběh zkoušek,
- příprava scény a zodpovědnost za úspěšný průběh představení po technické stránce,
- aktivní účast na zájezdech divadla po celé České republice, převoz kulis a rekvizit,
- aktivní účast na úklidu zázemí divadla a skladů kulis, vyklízení a stěhování kulis a jejich bezpečný přenos a následná stavba,
- aktivní účast na vzniku inscenací (účast na technických, dekoračních a svícených zkouškách).

Nabízíme:
- přátelský kolektiv, inspirativní práci,
- zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní spoření, příspěvek na Multisport kartu),
- 5 týdnů dovolené,
- pružnou pracovní dobu,
- slevu na zaměstnanecké vstupenky.

Telefonický kontakt viz výše.
Životopisy posílejte na výše uvedený e-mail.

Pracoviště: Kladno, Kladno
Datum nástupu: 01.08.2024
Mzda: 20 000 - 26 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓