Informace o pracovním místě

Požadujeme:

- čistý trestní rejstřík, věk nad 18 let,

- dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování,

- zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu,

- základy práce na PC pro kamerový systém,

- praxe a certifikát strážného výhodou.

Náplň práce:

- strážní a detektivní činnost, práce i na CCTV, kontrola dodržování bezpečnostních procesů, pomoc při řešení incidentů a spolupráce s bezpečnostními orgány, monitorovací činnost v prostoru objektu, práce s kamerovým systémem.

Nabízíme:

práci ve stabilní společnosti na HPP/DPP se zaručenou pravidelnou mzdou.

Odměny za zadržení osob při páchání trestné činnosti.

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.

Nástup možný IHNED.

Pro informaci ohledně pracovního místa volat na výše uvedený telefonní kontakt.

NECHODIT na pobočku.

Kontakt - Po - Pá - 9:00 - 16:00 hod nebo e-mail:

Pracoviště: Kladno, Kladno
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 27 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓