Přijmeme pracovníka/pracovnici na pozici - Obsluha čerpací stanice MOL, Záluží.
Průměrně 15 směn za měsíc.
Nástup ihned, nebo dle domluvy.

Výběr z dvou variant:
1.) Pouze denní směny
2.) Pouze noční směny
Jedná se o 12 hodinové směny - krátký týden(ST, ČT)/dlouhý týden (Po, ÚT, PÁ, SO, NE).

Na noční směně jsou vždy minimálně dva pracovníci/ce.

Pracovní náplň:
* Práce na pokladně – komunikace se zákazníky
* Přejímka zboží
* Doplňování zboží, běžný úklid

Dobrá lokalita - dálnice D5 37. km, oblast Hořovice, Záluží, Zdice, Žebrák, Cerhovice, Tlustice, Kařez, Drozdov, Praskolesy, Zaječov, Komárov...

Uvítáme i absolventy a osoby na rodičovské dovolené - neobávejte se tedy ozvat.

Požadujeme

*Příjemné a milé vystupování,
*základní znalost na PC,
*ochotu učit se novým věcem,
*spolehlivost, zodpovědnost,
*čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

* Motivační část mzdy,
* dlouhodobou spolupráci,
* školící aplikace e-smile navázaná na program MolMove s odměnami pro
obsluhy čerpacích stanic,
* slevová aplikace pro nákupy v síti MOL,
* práce v příjemném prostředí s přátelským kolektivem, který Vám bude
nápomocen při zaškolení,
* férové jednání.

Pracoviště: Záluží 165, Záluží
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 27 000 - 32 000 Kč/měs.
Vhodné i pro: MD, Absolventi, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Bc. Jaroslav Svoboda
Zadavatel: Jaroslav Svoboda
Lokalita: Hořovice
Zavolat: Zobrazit kontakt 731383510

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓