NÁPLŇ PRÁCE: kalkulace cen pro zákazníky, výrobních nákladů, příprava ceníků, podílení se na měsíční účetní uzávěrce společnosti, analýza odchylek, výkaznictví (externí, interní v rámci skupiny), příprava analýz ziskovosti a nákladovosti, analýza a reporting výrobních ztrát, podílení se na přípravě ročního rozpočtu, kontrola plnění rozpočtu

POŽADUJEME: ukončené SŠ/VŠ vzdělání (finanční či ekonomické zaměření výhodou), min. 1 rok praxe výhodou, výborná znalost MS Excel, každodenní komunikace v angličtině (ústní i psaná forma), analytické myšlení, finanční a účetní znalosti výhodou, chování týmového hráče

5 týdnů dovolené, závodní stravování, životní pojištění, pojištění odpovědnosti, výběr z benefitů Multi pass CARD v hodnotě 12 000,- Kč/rok, roční bonus dle výsledků hospodaření firmy, sick days 3 dny / rok (zdravotní volno), odměna za doporučení nového zaměstnance 13 000 až 45 000 Kč, ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel

Pracoviště: Benešov, Benešov
Datum nástupu: 10.04.2024
Mzda: 40 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.