NÁPLŇ PRÁCE: Řízení a správa procesu nakládek včetně zajištění potřebných dokladů
" Zajištění přeprav, objednávání dopravy, pravidelné tendery
" Správa externího skladu - nakládky, vykládky, dokumenty, inventury
" Management palet a jiných vratných obalů
" Reporting logistických ukazatelů - zásoby, náklady a jejich optimalizace
" Řízení zásob hotových výrobků, materiálů, surovin - reporting
" Tvorba objednávat pro Supply Chain oddělení a kontrola došlých faktur
" Spolupráce s provozem ve skladu
POŽADUJEME: Hledáme týmového hráče, který bude mít:
" SŠ/VŠ
" MS Office (Excel), Oracle výhodou
" Znalost Aj - především písemná forma
" Analytické a logické myšlení
" Pečlivost, komunikativnost
NABÍZÍME VÁM: Pracovní prostředí plné výzev a prostoru pro zlepšení
" Práce na plný úvazek
" 5 týdnů dovolené
" Výběr z benefitů Multi pass CARD v hodnotě 12 000,- Kč/rok
" Roční bonus dle výsledků hospodaření firmy
" Sick days 3 dny / rok (zdravotní volno)
" Životní pojištění a pojištění odpovědnosti
" Ochutnávka a konzumace našich výrobků dle interních pravidel
" Závodní stravování

Pracoviště: Benešov, Benešov
Datum nástupu: 05.04.2024
Mzda: 35 000 - 42 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.