Informace o pracovním místě

Náplň práce:

- systémová správa PC, operačních systémů, antivirů, serverů, bezpečnostních prvků

- správa sítě

- správa provozně - výrobních IT

- podpora uživatelů

Požadujeme:

- minimálně středoškolské vzdělání (technického zaměření), vhodné i pro absolventy

- praxe v oboru

- zodpovědnost, ochotu učit se

- řidičské oprávnění skupiny B

- komunikativnost, samostatnost

Nabízíme:

- zaměstnání u firmy s více jak 30ti-letou tradicí na trhu

- možnost práce na zkrácený úvazek

- prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou

- zajistíme důkladné zaškolení

- práce v přátelském kolektivu

- odpovídající mzdové ohodnocení + zaměstnanecké benefity

strukturované životopisy zasílejte na:

kurzy anglického jazyka, wellness poukázky, zaměstnanecké poukázky na nákup v prodejnách RABBIT, nákup kuřecího masa za zvýhodněné ceny, zvýhodněné firemní půjčky

Pracoviště: Trhový Štěpánov, Trhový Štěpánov
Datum nástupu: 07.02.2024
Mzda: 32 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.