Informace o pracovním místě

Pracoviště: Benešov

Požadujeme: ukončené středoškolské vzdělání technického směru, minimálně 1 rok praxe ve svařován, kvalifikace ZK nebo EN 287 -1, orientace ve výkresové dokumentaci, jeřábnický, vazačský průkaz o průkaz řidiče motorového vozíku, průkaz pro práci ve výškách, průkaz lešenáře

Náplň práce: montáž a oprava závad stavebních věžových jeřábů, montáž technologických celků, manipulace s jeřábem dle platného oprávnění, vazačské a svářečské činnosti v rozsahu daném získaným oprávněním, stavba sil, ukládání, vložkování a izolace nádrží

Nabízíme: kvalifikační růst, stabilizační odměny, cílové odměny, příspěvek na stravování; příspěvek na dopravu; možnost ubytování v areálu, aj.

První kontakt osobně Černoleská 1930, 256 01 Benešov (Po - Pá 9:00 - 14:00), e-mailem, telefonicky (Po - Pá 09:00- 14:00)

Pracoviště: Benešov, Benešov
Datum nástupu: 05.07.2021
Mzda: 23 000 - 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓