Informace o pracovním místě

KONTAKT - Klusáčková Petra Bc., tel.:, e-mail:

Náplň práce:

- zajišťuje soustředění, vyhodnocování a poskytování informací veřejnosti, především účastníkům řízení, o aktuálním stavu řízení u soudu,
- provádí vyznačování doložky právní moci a vykonatelnosti na stejnopisy rozhodnutí,
- provádí zajišťování a předkládání spisů k nahlédnutí oprávněným osobám dle VKŘ,
- zajišťuje pořizování fotokopií ze soudních spisů v souladu s VKŘ a za použití
sazebníku zákona o soudních poplatcích.
- další administrativní činnosti týkající se dané pozice

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání s maturitou
- trestní bezúhonnost
- práce na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
- dobrá znalost práce na PC podmínkou (každodenní práce v interním programu a MS Office - Word, Outlook)
- dobrá znalost českého jazyka
- spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- Platové zařazení v 8 PT podle dosaženého vzdělání a praxe dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Příloha č. 1 k vládnímu nařízení č. 300/2019
Doplňující informace:
- termín nástupu po domluvě
- jedná se o pracovní poměr na dobu určitou, perspektivou na dobu neurčitou

ZAM. VÝHODY - stravenky plně hrazené zam., dovolená 25 dní, 6 dní in.volna, vzdělávání v oboru, osobní ohodnocení, zvláštní příplatek, odměny - závislé na výkonu práce.

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.08.2024
Mzda: 21 130 - 30 520 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...