Informace o pracovním místě

Lipšová Vladimíra MUDr., tel.: , e-mail:

Hlavní náplň činnosti: realizuje fyziologická měření v pracovním prostředí a monitoruje vztahy zdraví zejména v oblasti muskuloskeletárních chorob, ověřuje a připravuje aplikace metodik pro měření a vyhodnocování ergonomických podmínek práce, vyhodnocuje individuální odborné poznatky z literatury, připravuje standardy specializovaných postupů v oboru fyziologie práce, provádí analýzy a hodnocení ergonomických rizik vedoucích k poškození pohybového aparátu a výsledky využívá pro rozvoj laboratorní medicíny v oboru fyziologie, podílí se na aktivitách podpory zdraví na pracovišti
Požadavky: VŠ zdrav. zaměření, příp. SŠ zdrav. zaměření (praxe min. 5 let) analytické myšlení, smysl pro detail, schopnost samostatné práce i týmové spolupráce, ochota učit se nových postupům, sebevzdělávat se, znalost AJ na úrovni min. B2, uživatelská znalost práce na PC, ŘP sk. B
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 16.05.2024
Mzda: 28 070 - 55 430 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓