Přihlášku s požadovanými doklady je nutno doručit v uzavřené obálce tak, aby ji vyhlašovatel obdržel nejpozději dne 31. 5. 2024 do 12:00 hodin na adresu. Kazdová Vladimíra, tel.: nebo, e-mail:

náplň práce: zajišťování výkonu specializované agendy kurátora pro děti a mládež, zajišťování činnosti sociálního pracovníka SPOD.

požadované znalosti: znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, znalost příslušných ustanovení občanského zákoníku, znalost zákona č. 500/2004 Sb., správní řád výhodou.
požadovaná praxe: praxe v oboru a zkušenost v oblasti správního řízení vítána.
další schopnosti: organizační schopnosti, komunikační schopnosti, přesnost, spolehlivost, psychická odolnost, orientace ve státní správě.

Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené, 5 dnů „sick days“, plně hrazené stravenky 116,- Kč, osobní konto zaměstnance ve výši 15 000.- Kč, příspěvek 500,- Kč na penzijní připojištění měsíčně

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 25 280 - 37 170 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...