Informace o pracovním místě

Nováková Ludmila Mgr., tel.:, e-mail:

Hlavní náplň: Laboratorní diagnostika Haemophilus influenzae ( typizace biochemickými metodami, sérotypizace, molekulární diagnostika metodou RT_PCR)
Požadujeme: odbornou způsobilost k výkonu povolání zdravotní laborant-ka,specializace a praxe v oboru výhodou, nutná znalost ČJ slovem a písmem, znalost AJ výhodou, znalost práce na PC, pečlivost, samostatnost, spolehlivost.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, dodatková dovolená, penzijní připojištění, indispoziční volno, karta MultiSport, firemní školka

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 13.05.2024
Mzda: 12 050 - 20 890 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.