Vychovatel terapeut - Vazební věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence Praha - Pankrác Kontakt: pí Šandová, tel.:, + strukturovaný životopis na e-mail:

Požadujeme: VŠ min. v bakalářském studijním programu - odborná způsobilost dle zák. č. 108/2006 sb./pedagogické vzdělání/psychologické vzdělání + ucelený sebezkušenostní sociálně-psychologický nebo psychoterapeutický výcvik v rozsahu min. 200 hodin - podmínkou.
Pracovní náplň: poskytování psychoterapeutických služeb, edukativního, psychologického i speciálního poradenství, sociálního výcviku, arteterapie, ergoterapie a pohybové terapie včetně řešení zátěžových situací vězněným osobám, chovancům i zaměstnancům ve vězeňství.
Pracovní doba: po - čt 7:00 hod. - 15:45 hod., pá 7:00 hod. - 14:30 hod., 1x v týdnu 8:15hod. - 17:00 hod.
Platové rozpětí: dle započitatelné praxe 31680 - 43570 Kč.
Dovolená: 25dnů + 5 dnů dodatková dovolená + 5 dnů indispozičního volna.
Benefity: Závodní stravování + příspěvky z FKSP, parkoviště pro zaměstnance, tenisové kurty, sauna, dětský tábor aj.
Pracovní poměr: na dobu určitou 1 roku s následnou možností na dobu neurčitou.

Kontakt: pí Šandová, tel.:, + strukturovaný životopis na e-mail:

zaměstnanecké výhody:
Podnikové stravování, příspěvky FKSP, vyhrazené parkoviště, dětský tábor, tenisové kurty

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 31 680 - 43 570 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!