Informace o pracovním místě

O nás:

Moderní zubní klinika s přátelským kolektivem, která se nachází na Praze 2 na Náměstí Míru a na Praze 4. Nabízíme širokou škálu stomatologických služeb v příjemném a komfortním prostředí.

Náplň práce:

Vedení a koordinace práce zubní kliniky
Zajišťování chodu kliniky dle stanovených standardů
Motivace a vedení týmu
Kontrola a optimalizace procesů na klinice
Komunikace s pacienty a dodavateli
Zajišťování marketingových aktivit kliniky

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis.

Požadujeme

Požadujeme:

VŠ vzdělání v oboru stomatologie nebo managementu
Minimálně 1 rok praxe na pozici manažerky zubní kliniky
Zkušenosti s vedením a motivací týmu
Vynikající komunikační a prezentační dovednosti
Schopnost samostatné práce i práce v týmu
Flexibilitu a odolnost vůči stresu

Nabízíme

Co nabízíme:

Zajímavou a zodpovědnou práci v dynamické firmě
Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
Atraktivní platové ohodnocení a benefity

Pracoviště: Balbínova, Praha 2
Datum nástupu: Ihned