Jsme legendární vinárna U Rarášků s 30 místy k sezení a venkovní zahrádkou s 20 místy.

Pojďte s námi rozdávat nezapomenutelné zážitky se skvělým vínem a delikatesami v jedinečném prostředí.

Co vás čeká:
obsluha zákazníků
příprava základních nápojů a koktejlů
příprava delikates
příprava provozovny před otevřením

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
znalost vinného segmentu
osobní vztah a pozitivní přístup ke gastronomii
nadšení a ochota učit se novým věcem
aktivní přístup k práci a zodpovědnost

Výhodou bude, zkušenost s prodejem vína a pokud se budete umět domluvit anglicky.

Pracovní doba od 14 do 01 hod. (neděle zavřeno) jinak krátký dlouhý týden (11 hod.)
Ohodnocení 150 Kč/hod + veškeré spropitné
Pracovní poměr : HPP, DPP, částečný úvazek

Pracoviště: Mikulandská 7, Praha 1
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 150 - 250 Kč/hod.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Inside Product s.r.o.
Zadavatel: marcel Láznička
Lokalita: Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt 728158138

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.