Produktový manažer el. komponentů (Praha 10) - mzda 45-60tis/měs

Pro našeho klienta, společnost zabývající se distribucí elektronických komponentů, hledáme vhodného kandidáta/vhodnou kandidátku na pozici Produktový manažer/Produktová manažerka.

Náplň práce:

· všestranná technická podpora obchodního oddělení distribuce EK

· technická podpora u zákazníků – výběr a doporučení aplikace komponentů, vytipování náhrady a návrhy řešení, technické parametry komponentů, zpracování technických dotazů zákazníků, specifikace komponentů

· ověřování originality součástek

· odborná technická konzultace při vstupní kontrole dodávek komponentů (před naskladněním)

· jednání se zahraničními dodavateli – technické specifikace, produktové řady, školení u dodavatelů

· aktivní průzkum trhu – porovnávání konkurenčních produktů a cen, vyhledávání nových produktů a značek s cílem zařazení do portfolia

· řešení reklamací na technické úrovni

· prezentace portfolia u zákazníků – příprava produktů na prezentace, aktivní marketing v oboru

· samostatné zpracování zakázek – zpracování poptávky, specifikace, vyjasnění technické stránky se zákazníkem a výrobcem, vypracování nabídky – kalkulace cen pro zákazníka – vše v koordinaci s vedoucím střediska EK

· zavedení nového produktů do společnosti – proškolení obchodního oddělení.

· příprava marketingových materiálů společnosti (letáky, data sheety,..) – ve spolupráce s vedoucím střediska a asistentkou střediska

Požadujeme

. VŠ/SŠ vzdělání (ideálně obor: mikroelektronika, slaboproud)

· odbornost v oboru elektronických komponentů a jejich aplikací

· přehled o výrobcích komponentů a o technických parametrech

· praxe vítána – není podmínkou (možnost zaměstnat i studenta 5.ročníku např. ČVUT-FEL na zkrácený úvazek)

· znalost práce na PC (MS Office)

· komunikativní znalost anglického jazyka (B1+)

· samostatnost, odpovědnost, kreativita

· řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme

· nadstandardní platové podmínky, motivační prémie

· služební telefon

· zázemí stabilní společnosti, práce v příjemném kolektivu

· strav. paušál, 3 sick-days/rok

· klouzavá pracovní doba, možnost napracování hodin, zkrácený pátek

Pracoviště: Praha, Praha 10
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 45 000 - 60 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Agentura STUDENT s.r.o.
Zadavatel: Agentura STUDENT
Lokalita: Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt 777684854
Agentura STUDENT s.r.o.
Ukázat na mapě

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!