Do Našeho týmu hledáme HR Recruitera v bezpečnostní agentuře pro Prahu a Středočeský kraj.

Tato osoba bude zodpovědná:

Za nábory nových bezpečnostních pracovníků, screening kandidátů, provádění pohovorů a výběr vhodných kandidátů pro práci v terénu.

Prvotní pohovory budou probíhat formou online platformy Teams

Pokud máte zkušenosti s náborem v oblasti bezpečnosti a hledáte novou výzvu, neváhejte nám zaslat svůj životopis a motivační dopis.

Těšíme se na spolupráci s vámi!

Požadujeme

Zkušenost s náborem v oblasti bezpečnosti nebo v obdobném prostředí

Schopnost pracovat pod tlakem a ve stresových situacích

Dobré komunikační a organizační schopnosti

Schopnost vyhodnotit potřeby společnosti a najít vhodné kandidáty

Nabízíme

Zajímavou pracovní náplň v dynamickém prostředí

Možnost kariérního růstu a rozvoje

Pracovní smlouvu na dobu neurčitou s atraktivním finančním ohodnocením

Automobil i k osobnímu užívání

Mobilní telefon a notebook

Provizní složka

Pracoviště: Na příkopě 1096/19, Praha 1
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 35 000 - 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: CENTR GROUP, a.s.
Zadavatel: Personalista Morava
Lokalita: Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt 705878509

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓