Aktuálně přijmeme do svých řad zkušeného pracovníka/pracovnici na velín na administrativní budovu. Náplní práce bude pravidelné vyhodnocování kamerových záznamů a grafických výstupů systémů technického zabezpečení, jako jsou systém kontroly vstupu, elektrická požární signalizace, regulace VZT, aj.
Náplň práce:

• Práce se systémy technického zabezpečení na objektu klienta
• Úzká spolupráce s technikem, technickým manažerem a správou budovy
• Koordinace činností recepční, v závislosti na provozních potřebách
• Směna – převážně denní 12hod směny (7:00 – 19:00)

Požadujeme

• Čistý RT
• Zdravotní způsobilost, spolehlivost
• Středně pokročilá znalost obsluhy PC
• Zkušenosti v oboru – nejlépe Velín, PCO, nebo Garážmistr
• Osvědčení profesní kvalifikace „Strážný“ nebo „Operátor PCO“

Nabízíme

• Mzda: 30 000 – 35 000Kč/měs. dle typu zařazení a typu úvazku
• Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
• Flexibilní plánování pracovní doby
• Možnost karierního růstu
• Velké a příjemné zázemí na objektu – šatna, kuchyňka
• Práce na HPP i DPP, vhodné i pro OZP
• Nástup dle domluvy
• Lokalita – Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7
V případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00
Více informací o společnosti najdete na našem webu

Pracoviště: Praha, Praha 1
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 30 000 - 35 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: Absolventi, OZP
Min. vzdělání: Základní
Firma: PROTECTON HOLDING, a.s.
Zadavatel: PROTECTON HOLDING, a.s.
Lokalita: Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt 773766674

Sdílejte pracovní nabídku...