Informace o pracovním místě

Bc. Bolotin Anton, e-mail:

Náplň práce: administrativní pracovník v logistice je zodpovědný za zpracování a koordinaci odesílání zásilek z palet z centrálního skladu v Praze. Jeho úkolem je přijímat objednávky, zpracovávat a ověřovat údaje zákazků, vytvářet a odesílat etikety na sklad, a zajišťovat, že všechny zásilky jsou správně expedovány. Dále musí sledovat stav odeslaných zásilek a řešti případné problémy nebo nesrovnalosti, které v průběhu doručování nastanou.
Požadavky: Zkušnosti s administrativní prací, schopnost efektivně koordinovat logistické procesy, preciznost a důslednost při zadávání údajů. Znalost práce na počítači a s logistickými systémy je nezbytná. Vysoká úroveň samostatnosti, schopnost řešit problémy a dobré komunikační dovednosti. Český jazyk na úrovni min. B2 pro interní komunikaci a zadávání dat, anglický jazyk na komunikativní úrovni pro mezinárodní komunikaci. Ruština a němčina jsou výhodou. Vzdělání nebo zkušenosti v logistice, ideálně jako dispečer nebo vedoucí logistického provozu, jsou velkou výhodou.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na dopravu, dovolená navíc, služební telefon a PC.

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 21 800 - 23 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓