Informace o pracovním místě

Kontakt: Ovčinnikova Kateřina Bc., tel.:, e-mail:
Vedoucí studijního oddělení
Náplň práce:
" Nábor, řízení, metodické vedení a kontrola činnosti lektorů, včetně agendy studentů prostřednictvím CRM systému a vzdělávací platformy školy
" Koncepční činnost, zpracování metodických pokynů, vytváření rozvrhů a příprava podkladů ukončených kurzů k fakturaci
" Poskytování poradenství ve studijní agendě pro studenty i zaměstnance
" Spolupráce při podávání žádostí o rekvalifikace, podílení se na realizaci rekvalifikačních kurzů
" Spolupráce s dalšími odděleními jazykové školy
Požadujeme:
" Vysokoškolské vzdělání
" Schopnost práce v anglickém jazyce, další jazyky výhodou
" Koncepční a analytické myšlení
" Výborné komunikační schopnosti
" Samostatnost, odpovědnost, pečlivost
" Znalost administrativy z prostředí vzdělávání výhodou

Zaměstnanecké výhody5): Nabízíme:
" Stabilní zázemí vzdělávací instituce
" Zajímavou a odpovědnou práci
" Podporu dalšího odborného a jazykového vzdělávání
" Pracoviště s výbornou dostupností

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 35 000 - 38 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!