Vedoucí kurýr - vhodné i pro invalidní důchodce

Jsme Teamium, dynamická společnost s významným sociálním přesahem - dáváme šanci hendikepovaným. Stále se rozvíjíme a rosteme. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat. Nyní do naší dopravní divize hledáme šikovného kurýra, který kromě rozvozů zvládne i administrativu a vedení menšího kolektivu kurýrů.

Požadujeme

Co budete dělat?

rozvážet zásilky (dokumenty, jídlo apod.) služebním vozidlem
organizovat směny ostatním kurýrům
zaškolovat nováčky na práci kurýra
vést potřebnou administrativu
spolupracovat s manažerem divize Doprava
spolupodílet se na péči o vozový park

Hledáme vás, protože:

máte řidičský průkaz skupiny “B”
jste aktivní a zkušený řidič
máte zkušenosti s prací kurýra či vedením lidí
jste flexibilní a umíte aktivně řešit vzniklé situace
umíte se orientovat v Praze
najdeme u vás slušné a příjemné vystupování
práce se sociálním přesahem vám dává smysl

Nabízíme

Co u nás najdete?

stabilní práci na HPP s úvazkem 20 až 40 hodin týdně dle vzájemné dohody
budete do značné míry pánem svého času
mzda 13 500 - 27 000 Kč (dle výše úvazku)
stravenkový paušál cca. 1900 Kč/měsíc
služební notebook a telefon s daty i pro soukromé účely
čeká vás neformální a přátelské prostředí
podpoříme vaše vzdělávání a profesní růst

Tato pozice je vhodná i pro invalidní důchodce.

Pracoviště: Špitálská 885/2a, Praha
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 13 500 - 27 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Zkrácený
Vhodné i pro: OZP
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Teamium, s.r.o.
Zadavatel: Irena Andělová
Lokalita: Praha
Teamium, s.r.o.
Ukázat na mapě

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.