Jsme jednou z největších e-commerce firem v České republice a expandujeme do zahraničí. Nejvíce hrdí jsme na to, že zákazníkům nabízíme jednu z nejkvalitnějších služeb na evropském trhu. V Košíku zásadně přetváříme tradiční průmysl a přepisujeme budoucnost způsobu nakupování potravin.
Do našeho moderního logistického centra v Horních Počernicích hledáme na pozici Kvalitáře nového člena týmu, který bude mít klíčovou roli ve zajišťování kvality našich čerstvých potravin. Pokud máš zájem o dynamické prostředí, kde je každý den jiný a každá várka ovoce a zeleniny představuje novou výzvu, jsi na správném místě!

Jaká je náplň práce na pozici Kvalitář Fresh Potravin?
• Komunikace s obchodním oddělením a dodavateli, abychom zajišťovali nejvyšší standardy kvality.
• Pečlivá kontrola kvality při příjmu ovozel a masa.
• Dohlížení na kvalitu během skladování ovozel a masa.
• Úzká spolupráce s manažerkou kvality při řešení reklamací, abychom zajistili maximální spokojenost našich zákazníků.
• Komunikace s dodavateli při řešení případných reklamací, s důrazem na efektivní a přátelský přístup.
• Celková kontrola produktů dle nadefinovaného Fresh procesu pro udržení jejich čerstvosti.
• Tvá práce probíhá i v zónách uskladnění 6 – 12 stupňů - teplým oblečením Tě samozřejmě vybavíme.

Požadujeme

Jak si tě představujeme?
• Máš praxi v oboru masa, ovoce a zeleniny s detailní znalostí sortimentu nebo zájem se do něj ponořit a naučit se všechny detaily.
• Nechybí ti fyzická zdatnost.
• Jsi pečlivý a máš proaktivní přístup k práci.

• Máš schopnost pracovat samostatně a efektivně řešit vzniklé situace.
• Základní uživatelskou znalost práce s PC, včetně MS Word a Excel.

Nabízíme

Jaké výhody a benefity ti nabízíme?
• Možnost vzdělávání a kariérního růstu.
• Smlouva na dobu neurčitou.
• 5 týdnů dovolené.
• Firemní akce a teambuildingy.
• Zaměstnanecké slevy na veškeré zboží Košík.cz.
• VIP ceny na Mall.cz, CZC.cz, Vivantis.cz.
• Výhodné nákupy na Samsung e-shop.
• Odměna za odpracované roky.
• Příspěvek na výuku cizích jazyků.
• Zvýhodněné tarify od O2 family.
• Možnost Multisport karty.
• Stravenkový paušál.
• V dostupnosti MHD a bezplatné parkovaní v objektu.
Máš chuť podílet se na revoluci v nakupování spolu s námi? Tak neváhej a napiš nám!

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní
Firma: Košík.cz s.r.o.
Zadavatel: Dominik Petráň
Lokalita: Praha
Košík.cz s.r.o.

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓