Informace o pracovním místě

Náplň práce:
• Zajištění chodu vrátnice, kontrola a evidence vstupujících osob
• Výdej a evidence klíčů
• Sledování CCTV (několik vnitřních kamer)
• Pochůzky v rámci objektu (délka max 10 minut) při noční směně
• Uzamykání a odemykání objektu
• Dohled na dodržování Domovního řádu ubytovanými osobami
• Směny: denní x noční 12 hod ( Po-Ne: 06:00 – 18:00, 18:00 – 06:00)

Požadujeme

• Trestní bezúhonnost
• Zdravotní způsobilost
• Certifikát strážný č. 68-008-E výhodou, ne podmínkou
• Praxi v oboru výhodou

Nabízíme

• Mzda: dle typu úvazku od 123,90Kč/hod + stravenky + odměny
• Velké a příjemné zázemí na objektu
• Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda do 15.dne následujícího měsíce
• Práci na HPP vhodné pro OZP, případně práce na DPP
• Nástup květen 2024

PROTECTON HOLDING, a.s.
Partyzánská 1/7, 170 00, Praha 7
V případě zájmu nás prosím kontaktujte od Po-Pá v čase 8:00 – 16:00
Více informací o společnosti najdete na našem webu

Pracoviště: Praha, Praha 10
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 124 Kč/hod.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: Absolventi, OZP
Min. vzdělání: Základní
Firma: PROTECTON HOLDING, a.s.
Zadavatel: PROTECTON HOLDING, a.s.
Lokalita: Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt 773766674

Sdílejte pracovní nabídku...