Informace o pracovním místě

KONTATK PRVOTNĚ E-MAILEM : Andrea Hančak, tel.:,, e-mail:
Prosím o zaslání životopisu na e-mail

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici Nákupčí/logista

Pracovní náplň: vyhledávání dodavatelů, zajišťování cenové výhodnosti
spolupodílení se na tvorbě sortimentu
plánování a zpracování objednávek, řešení reklamací
zpracování dat a zadávání dat do systému
spolupráce na tvorbě letáků
komunikace s dodavateli

Pracovní doba: Po-Pá (8:00-16:30 - možnost pružnosti)

Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání
zkušenosti na obdobné pozici
komunikativní znalost anglického/německého jazyka výhodou
logické myšlení, prozákaznická orientace
znalost práce na PC (Word, Excel)
organizační schopnosti

Nabízíme: HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
samostatnou a odpovědnou práci
možnost seberealizace
příjemné pracovní prostředí a kolektiv na Praze 4
zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou
slušné jednání a zázemí mezinárodní firmy
Nadstandartní mzdu
Benefity + stravenkový paušál

Zaměstnanecké výhody : Prémie, stravenkový paušál

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 15.04.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓