Informace o pracovním místě

Straková Barbora, e-mail:

Náplň práce:
- Stanete se členem týmu SAP Sustainability Controlling a budete aktivně přispívat k dosažení cíle "Net Zero" a dalších strategických cílů udržitelnosti.
V nové roli budete společně s týmem řídit realizaci následujících cílů:
- Zapojení a další automatizace uhlíkových a dalších reportovacích činností ESG (skutečné a prognózy) a podpora integrace do stávajících procesů Controllingu.
- Zapojení do plánování zdola nahoru s dalšími odděleními, jako jsou Facility, Procurement, Global Cloud Services
- Stanovení CO2 a dalších cílů a rozpočtů ESG a implementace/vylepšení dalších řídících opatření, jako je interní cenotvorba CO2.
Požadujeme:
- perfektní znalost anglického (znalost dalšího jazyka výhodou)
- alespoň 6 let zkušeností v oblasti financí a používáním SAP software
- univerzitní vzdělání se zaměřením na účetnictví a podobné

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 76 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.