Pro našeho významného klienta, tradiční přepravní společnost zaměřující se na doručování individuálních kusových zásilek se sídlem v Praze 10 - Hostivaři, hledáme nové kolegy do skladu na pozice: řidič VZV nebo ruční manipulant.

Pracovní doba - jednosměnný provoz :
• řidič VZV: noční směny od 19:00 - 03:30
• ruční manipulant: noční směny od 19:00 - 03:30

Náplň práce:
• vykládky a nakládky přepravních vozidel ručně nebo pomocí VZV
• manipulační a úklidové práce ve skladu

Platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody:

• ruční manipulant: základní tarif 29 000 Kč + osobní ohodnocení až 6 000 Kč + stravné + příplatky za přesčasy a noční směny (celkem tedy až 37 000 Kč)
• řidič VZV: u nočních směn základní tarif 32 000 Kč + osobní ohodnocení až 6 000 Kč + stravné + příplatky za přesčasy a za noční (celkem tedy až 44 000 Kč)

Požadujeme

• spolehlivost, fyzickou zdatnost
• dobrý zdravotní stav
• doložení výpisu z rejstříku trestů
• uvítáme alespoň základní praxi ze skladu nebo zkušenost s podobnou manuální činností
• u řidiče VZV - praxe a platné oprávnění na VZV (oprávnění možno dodělat na náklady firmy)
• zpočátku agenturní zaměstnání (možnost výběru záloh každý týden!)

Nabízíme

• uzavření pojistky pro případ způsobené škody na zásilce - KOMPLETNĚ VYŘÍDÍME
• proplacené veškeré přesčasy (25% příplatek)
• příspěvek na stravu ve výši 75 Kč čistého za odpracovanou směnu
• vyplácení průběžných záloh jednou týdně
• pomoc při vyřízení administrativní agendy s pojišťovnou v případě škodní události většího rozsahu
• po čase možnost přechodu do kmenového stavu
• nástup ihned či po dohodě kdykoliv

Pracoviště: Praha 10 - Hostivař, Praha 10
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 29 000 - 44 000 Kč/měs.
Počet míst: 15 - 20
Vhodné i pro: Absolventi, OSVČ, Práce vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny
Min. vzdělání: Základní
Firma: UNIJOB, s.r.o.
Zadavatel: Vladimír Pleticha
Lokalita: Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt 604253000
UNIJOB, s.r.o.

Sdílejte pracovní nabídku...