Jsme klinika s jasnou vizí moderního zdravotnictví a s nadstandardní péčí pro děti a dospělé, která poskytuje základní i specializované zdravotní ošetření špičkovými profesionály v oboru:

• praktický lékař pro děti a dorost,
• alergologie a klinická imunologie,
• dětská kardiologie,
• gastroenterologie,
• dermatologie pro děti i dospělé,
• interní lékařství,
• revmatologie.

Pro naši ambulanci dětské pediatrie v Praze 7, hledáme zkušenou a zodpovědnou zdravotní sestru, která se ráda věnuje péči o děti a dorost.

Co Vás čeká:
• poskytování komplexní zdravotní péče v souladu s nejnovějšími zdravotnickými standardy,
• provádění ošetření, vyšetření a diagnostiky podle potřeby,
• aplikace léků podle lékařských pokynů,
• spolupráce s rodiči a poskytování informací o správné péči o dítě,
• vedení a udržování dokumentace o pacientech a záznamů o léčbě.

Požadujeme

vzdělání v oboru,
• odbornou a zdravotní způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.,
• organizační schopnosti,
• schopnost komunikovat s dětmi a jejich rodiči,
• uživatelskou znalost práce na PC, zkušenost s prací s lékařským softwarem výhodou,
• praxe na obdobné pozici výhodou,

Nabízíme

• pracovní smlouvu na dobu neurčitou – úvazek 0,5 (možnost případně DPP/DPČ),
• motivující mzdové ohodnocení,
• příjemné pracovní prostředí soukromé ambulance,
• přátelský kolektiv,
• 5 týdnů dovolené,
• příspěvek na stravování,
• benefit ELA – Employer Life Assistant (tým špičkových specialistů, který se stará o zdraví našich zaměstnanců).
• slevy u O2, Škoda Auto a mnoha dalších partnerů,
• podporu dalšího vzdělávání a profesního rozvoje.

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis, budeme se těšit na spolupráci!

Pracoviště: Jankovcova 1569/2c, Praha 7
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 250 - 275 Kč/hod.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: MAPO Group a.s.
Zadavatel: Ing. Veronika Večeřová
Lokalita: Praha
MAPO Group a.s.

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓