Informace o pracovním místě

Upřesňující údaje:

Český telekomunikační úřad podporuje rovnost žen a mužů a diverzitu v rozhodovacích pozicích. Z tohoto důvodu vítáme zájem žadatelek i žadatelů.

Náplň práce:

o Koordinace a usměrňování výkonu dozoru nebo kontroly elektronických komunikací v celostátním měřítku.

oZajišťování výkonu kontroly rádiového spektra. Koordinace a sjednocování postupů orgánů kontroly rádiového spektra pří výkonu státní správy s celostátní působností.

oVýkon komplexních systémových činností včetně výkonu odborných a specializovaných

činností v oblasti kontroly a měření rádiového spektra.

oPřijímání veškerých provozně-technických opatření při kontrole a monitorování rádiového spektra a koordinace odborných prací v rámci měření a vyhodnocování využití a obsazenosti rádiového spektra.

oRozhodovací činnost včetně provádění samostatných úkonů dle kontrolního a správního řádu.

oSamostatné provádění náročných ucelených technických prací nebo zajišťování dílčíchodborných technických agend.

oSamostatná činnost na el. sdělovacím zařízení se silovými prvky nn.

oŘízení motorového vozidla při výkonu funkce.

oSpolupráce a koordinace výkonu kontroly rádiového spektra s ostatními orgány státní správy.

Požadavky:

o VŠ vzdělání v bakalářském studijním programu technického směru se zaměřením na elektrotechniku

o řidičský průkaz skupiny B

o zodpovědnost, preciznost, schopnost týmové spolupráce

o samostatné řešení zadaných úkolů

Zaměstnanecké výhody:

o služební poměr na dobu neurčitou

o možnost dalšího odborného vzdělávání

o 5 týdnu dovolené

o plný úvazek

o zaměstnanecké výhody (stravenkový paušál, příspěvek z FKSP, Multisport karta)

o platové zařazení do 12. platové třídy

o nástup možný 20. květen 2024

Přihláška a více informací:

www.ctu.cz (volná místa)

Výběrové řízení na služební místo rady / odborného rady v odboru kontroly služeb a monitorování rádiového spektra, v oddělení monitorování rádiového spektra Tehov | Český telekomunikační úřad (gov.cz)

Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: "Neotevírat" a slovy "Výběrové řízení na služební místo rady / odborného rady v odboru kontrola služeb a monitorování rádiového spektra, v oddělení monitorování rádiového spektra Tehov (SM295)".

Posuzovány budou žádosti o přijetí do služebního poměru a zařazení na služební místo nebo žádosti o zařazení na služební místo podané ve lhůtě do 6. května 2024.

Pracoviště: Tehov, Tehov
Datum nástupu: 20.05.2024
Mzda: 27 650 - 40 740 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓