Nabízíme práci pro šikovného a spolehlivého PŘIJÍMACÍ TECHNIK SERVISU do Chýně.

Co vás čeká:

Přijetí vozidla do servisu a naplánování termínu a délky opravy. Po ukončení opravy příprava podkladů k fakturaci a následně předání opraveného vozidla

Organizace a plánování chodu dílny, komunikace s mistrem a mechaniky, zadávání požadavků k objednávkám potřebných ND do skladu

Tvorba cenové nabídky případných oprav a nacenění nehod

Psaní mailů z průběhu opravy

Dvousměnný provoz od pondělí do pátku + dopolední sobota

Požadujeme

Co od Vás očekáváme:

Vzdělání v oboru je vítáno, ale stačí nám i dostatečná praxe

Bezúhonnost, loajalitu, dochvilnost s precizností korektnost

Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Řidičský průkaz C/CE

Základy anglického nebo německého jazyka

Práce s PC

Nabízíme

Vstupte do světa neobyčejných příležitostí:

Přijměte pozvání do týmu, kde zažijete opravdového kolektivního ducha a vřelou atmosféru. Každý z nás je důležitý a jeho práce má smysl.

Věnujeme maximální péči Vašemu začátku – zkušení kolegové Vás provedou procesem a budou Vám neustálou oporou.

Zapojte se do stabilního, ale stále se rozvíjejícího prostředí společnosti s více než třicetiletou historií na trhu. Máme co nabídnout pro Váš růst a další kariérní kroky.

Přijměte výzvu různorodé práce, která Vám umožní rozvinout se a plně realizovat.

Nabízíme Vám nejen dobrou náladu, profesní rozvoj a spolupodílení se na růstu společnosti, ale také širokou škálu firemních benefitů (stravenkový paušál, plně hrazenou MultiSport kartu, příspěvek na penzijní připojištění,…).

Nabízíme nejen práci, ale i cestu ke skutečnému naplnění. Přijďte k nám a společně vytvořme prostředí plné šancí a úspěchů.

Pracoviště: Hlavní 182, Chýně
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: O.K. Trans Praha spol. s r.o.
Zadavatel: Tereza Rosenbaum
Lokalita: Praha
Zavolat: Zobrazit kontakt 602440068
O.K. Trans Praha spol. s r.o.

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓