Informace o pracovním místě

KONTAKT : Robert William Seifert, tel.:, e-mail:

Náplň práce:

- udržování znalostí o produktech a službách společnosti

- budování a udržování pevných vztahů s potenciálními i stávajícími klienty

- udržování dobré znalosti obsahu, historie a charakteru partnerů

- identifikace potřeb a požadavků partnerů, navrhování vhodných řešení

- poskytování komplexní konzultace partnerům o produktech/službách a pomoc při jejich rozhodování

- efektivní a včasné řešení stížností a problémů

- zajištění spokojenosti partnerů

- vyhledávání nových obchodních příležitostí

- řízení každodenní činnosti týmu

- delegování úkolů na členy týmu

- provádění školení členů týmu

- provádění čtvrtletního hodnocení výkonnosti

- přezkum obsahu

Požadavky:

- velmi dobrá znalost psané a mluvené angličtiny

- znalost MS Office nebo podobných programů

- dobrá znalost oboru

- dobrá znalost konkurenčních platforem a jejich obchodních modelů

- porozumění sociálním médiím

- vzdělání v oblasti managementu, marketingu, komunikace nebo podobném oboru NEBO

- zkušenosti s pozicí manažera obchodních vztahů, se službami zákazníkům nebo s podobnou funkcí

- schopnost budovat a udržovat pevné vztahy s klienty a obchodními partnery

- vynikající komunikační a mezilidské dovednosti

- dobré dovednosti v oblasti řešení konfliktů a řešení problémů

- orientace na zákazníka

- výborné organizační schopnosti

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 38 000 - 57 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.