Informace o pracovním místě

KONTAKT : Hančak Andrea, tel.:,, e-mail:

bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici: Zástupce vedoucího prodejny (ž/m)

Náplň práce:

Zodpovědnost za vedení svěřené prodejny
Vedení týmu, jeho hodnocení, nábor nových zaměstnanců
Řešení provozních záležitostí, zpracování podkladů
Zodpovědnost za správné fungování prodejny, pravidelný reporting
Plnění stanovených cílů a obchodních výsledků prodejny
Zodpovědnost za pracovně lékařské prohlídky

Požadujeme:

SŠ vzdělání
Praxe na stejné nebo obdobné pozici v hobbymarketu
Samostatnost, zodpovědnost
Profesionální jednání a vystupování
Pro zákaznický přístup

Nabízíme:

Velmi nadstandardní mzdové ohodnocení
Benefity
Možnost pracovního poměru na dobu neurčitou
Možnost seberealizace

Nástup možný ihned nebo dohodou.
Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Zaměstnanecké výhody : stravenkový paušál, prémie.

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 22.03.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!