Informace o pracovním místě

Nečesaný Jiří Bc., tel.:, e-mail:
Náplň práce
-Kontroluje prubeh realizace projektu z hlediska obsahu, nákladu, kvality a termínu
- Koordinuje sverené projekty
- Vypracovává analýzy vztahující se k projektu
- Organizuje spolupráci s externími dodavateli
- Vypracovává zprávy o stavu projektu
- Zadává úkoly clenum projektového týmu
- Informuje o stavu projektu cleny projektového týmu a zadavatele projektu
- Optimalizuje obsah, náklady a termíny projektu
- Navrhuje termínové plány pro projekty
-Vyhodnocuje projektovou dokumentaci
- Vypracovává zadání projektu
- Analyzuje zadání projektu
- požadujeme minimálně Bc. vzdělání
- Požadujeme znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 50 000 - 85 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓