Informace o pracovním místě

Nečesaný Jiří Bc., tel.:, e-mail:

Náplň práce
- zajišťuje analýzu, návrh systému, vývoj a rollout aplikací a systémovou podporu pro VW koncernové společnosti dle standardů v oblasti finančního účetnictví a controllingu pro systémy SAP S/4HANA,
- zajišťuje koordinaci a spolupráci s dalšími útvary VW IT, odpovědnými koncernovými místy a externími dodavateli při návrhy systémového designu, včetně vazeb na návazné systémy a IT služby,
- zajišťuje podporu uživatelů v práci s danými systému, školení klíčových uživatelů a tvorbu dokumentace,
- analyzuje požadavky zákazníků na IT služby,
- prování vývoj aplikace - v rámci své působnosti,
- vypracovává nívhry architektury aplikace,
- požadujeme minimálně bakalářské vzdělání
- znalost AJ na komunikativní úrovni, znalost dalších cizích jazyků výhodou,
- zkušenosti s obdobnou profesí v automobilovém průmyslu vítány

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 12.02.2024
Mzda: 50 000 - 90 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓