Informace o pracovním místě

Kontakt: Piatkivska Olesia, tel.:, e-mail:

Do našeho hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport na letišti Václava Havla hledáme uchazeče na pozici Noční recepční. Najdete u nás zázemí největšího hotelového řetězce na světě a prostředí, kde si zaměstnanci cení nejvíce férovost a jasná pravidla. Profesionalita, dlouhodobě fungující systém i firemní kultura jsou u nás samozřejmostí. Práce je vhodná také pro absolventy

Náplň práce:

o Vaší prioritou bude péče o klienty (např.check in, check out)

o Budete hostům poskytovat veškeré potřebné informace o hotelu, dění ve městě, akcích, atd

o Práce na nočních směnách

o Nedílnou součástí jsou také administrativní úkony (denní uzávěrka tržeb, příprava reportů, kontrola správnosti zaúčtovaných transakcí, atd.)

Co od Vás očekáváme:

o Máte rád/a práci s lidmi a spokojený klient je vaší prioritou

o Máte zkušenost s komunikací s klienty nebo jste absolvent a chcete se učit novým věcem

o Vaše čeština a angličtina jsou na dobré úrovni

o Zvládáte práci na PC na uživatelské úrovni

o Máte v sobě přirozenou pohostinnost, spolehlivost a flexibilitu

o Jste schopní řešit neočekáváné situace během směny

o Vyhovuje Vám práce v noci

Co vás u nás potěší

· Motivující složka mzdy (prémie, další odměny a soutěže)

· Multisport karta

· Nová krásná jídelna s nejlepším kávovarem a jídlem zdarma

· 5 týdnů dovolené

· Příspěvek na parkování

· Take care program (aktivity pro zaměstnance, sportovní a charitativní akce)

· Sleva na ubytování v našich hotelech po celém světě

· Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou vyčistíme za vás

Pokud máte zájem ve výběrovém řízení pokračovat, kontaktujte nás: , tel.+420

Věříme, že se vám u nás bude líbit. Zkuste to.

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 28 000 - 34 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.