Informace o pracovním místě

KONTAKT : Spilková Monika, tel.: , e-mail:

Přijmeme pokladní/ recepční do autoservisu a autosalonu

Náplň práce:

" zajištění chodu pokladny - práce s hotovostí a platebními kartami

" spolupráce s účtárnou a mzdovou účtárnou-pracovní smlouvy atd.-docházka vystavování faktur a dokladů spolupráce s techniky,

" vyřizování dotazů klientů - skenování dokladů+ fakturchod recepce - evidence došlé pošty, vaření kávy zákazníkům apod.kontrola a zakládání dokladů

" objednávání zákazníků do servisu

Požadujeme:

" SŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru nebo prokazatelné zkušenosti na dané pozici

" znalost práce na PC včetně MS Office

" komunikace se zákazníkem

" samostatnost, přesnost, spolehlivost, prozákaznický přístup

" práce vhodná i pro osoby s ID

Nabízíme:

" zázemí stabilní české společnosti

" mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem 23tis.čist.

" zaškolení a zaučení pod vedením zkušené kolegyně

" práci na HPP PO PÁ ranní 7:00 15:30 a odpolední 9:30 18:00

" volné víkendy a státní svátky

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 25.01.2024
Mzda: 28 000 - 29 800 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte pracovní nabídku...