Kontakt: Panovčíková Veronika Ing., tel.:V pracovní dny mezi 8.30 - 15.00), e-mail:

Náplň práce:
realizace sadových úprav (výsadby stromů, keřů, trvalek, zakládání trávníků, realizace zelených střech atd.), spolupráce s projektovým manažerem při realizaci, řízení týmu cca. 5 pracovníků

Požadavky:
min. SŠ vzdělání v oboru zahradnictví, praxe v oboru výhodou (vhodné i pro absolventy), řidičský průkaz sk. B, organizační schopnosti, flexibilita, pracovní nasazení, zodpovědnost, odolnost vůči stresu.

Pracovní doba:
Pouze ranní (čas dle domluvy)

Nabízíme:
možnost rozšiřování kvalifikace (např. školení obsluha motorových pil), firemní automobil, telefon, profesionální pracovní pomůcky, pravidelný měsíční příjem, zázemí stabilní společnosti

Uchazeči o zaměstnání kontaktují zaměstnavatele telefonicky a domluví se na termínu osobního setkání.

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!