Informace o pracovním místě

Laiblová Lenka Mgr., tel.: , e-mail:

Požadujeme: Sledování vývoje determinant zdraví a rizikového chování populace, příprava odborných materiálů a zdravotně výchovných materiálů v oblasti podpory veřejného zdraví, hodnocení a řízení zdravotních rizik, tvorba a realizace programů ochrany a podpory zdraví.

Hlavní náplň činnosti: VŠ vzdělání - lékař se zaměřením na veřejné zdraví, hygienu a epidemiologii nebo VŠ magisterské v oboru ochrana veřejného zdraví, znalost práce s PC, znalost ČJ slovem i písmem, znalost AJ slovem i písmem, orientace v právních předpisech v oblasti zdravotnictví výhodou, analytické myšlení, organizační schopnosti, prezentační dovednosti

Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 17.01.2024
Mzda: 30 660 - 57 130 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...