Informace o pracovním místě

Hrušková Lenka, tel.:, e-mail:

Jsme Elektroline a.s. - od roku 1991 se zabýváme návrhy, výrobou a montáží zařízení pro městskou hromadnou dopravu a železnici. Naše systémy a výrobky fungují téměř na všech kontinentech. Do sedmičlenného týmu mechanické konstrukce hledáme: Konstruktéra/ku strojní.
O nás
Náš tým se zaměřuje na vývoj a návrh konstrukčních řešení převážně pro tramvaje a trolejbusy. Jedná se hlavně o výhybky, sestavy ovládající napěťové úseky nebo široké spektrum závěsných a upevňovacích komponent. Součástí je i spolupráce s elektro vývojem na produktech jako jsou bateriové stanice nebo měniče napětí.
Náplň práce
o vývoj nových produktů a inovace stávajícího portfolia
o spolupráce při návrzích konstrukčních celků napříč firmou - technologie, výroba, obchod, stavba
o zapracování změnových požadavků z výroby prototypů a testování
o zajišťování potřebných zkoušek
o návrh, tvorba a správa technické dokumentace při zpracování zákaznických požadavků
o zavádění evropských norem, certifikace
o tvorba dokumentace v Autodesk Inventor
Požadujeme
o inovativní, tvůrčí a proaktivní přístup k řešení problémů (a to není jen fráze ??)
o VŠ/SŠ v oboru strojírenství
o praxe v oboru a silný technický background
o schopnost týmové práce a komunikace
o dobrou znalost AJ
o znalost práce v 3D CAD systémech - Autodesk Inventor výhodou
o orientace v oblasti elektrických a hydraulických pohonů
o řidičský průkaz skupiny B výhodou
o organizační schopnosti

Zaměstnanecké výhody:
o jistota zaměstnání v zavedené společnosti
o příjemný přátelský tým
o prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
o 5 týdnů dovolené
o 13. plat podle výsledků společnosti
o Cafeteria
o stravenky nebo diety
o jazykové kurzy
o příspěvek na životní a penzijní připojištění
o příspěvek na MultiSport kartu

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.11.2023
Mzda: 40 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓