-první kontakt se zaměstnavatelem: Vladislav Lukyanets, osobně Mezi stromy (hala č.11), 252225 Jinočany
-pracovní náplň: vypracování výrobní dokumentace,osobní doprovod výrobku k výrobě,účast na testování různých stupnů náročnosti,vypracování provozní dokumentace, programů a metodik testování
požadavky:ukončené VŠ vzdělání nebo studium ve 4.-6.ročníku VŠ(technické obory, pracovní zkušenosti v oblasti projektování (hydraulika, pneumatika) na inženýrské pozici výhodou, znalost práce s vývojovou dokumentací a ISCO TC 10 a ISO/TC 213 ( v rámci vypracování a konstruování uzlů a mechanizmů), pokročilý uživatel PC-MS Office, SolidWorks jazyková znalost, základy angličtiny, ruský jazyk komunikativně, schopnost hájit své stanovisko a provádět víc úkolů najednou, orientace na detail,pečlivost
benefity:
-zvláštní prémie,věrnostní bonus,multisport

Pracoviště: Jinočany, Jinočany
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 65 012 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)