Informace o pracovním místě

Pavlová Hana, e-mail:

Hledáme kolegy ochotné pracovat ve 12h směnách PO – PÁ (denní 6:00 – 18:00h, noční 18:00 – 6:00h, 3–5 směn týdně)

Co budete dělat?

- zabezpečovat provoz výrobních zařízení a kontrolovat proces výroby,

- seřizovat a udržovat vyfukovací stroje,

- vést provozní dokumentaci,

- odpovídat za provozní hygienu a kvalitu výroby,

- evidovat a včas upozorňovat na nedostatek vstupního materiálu.

Co požadujeme?

- dokončené vzdělání s výučním listem,

- průkaz řidiče motorových vozíků výhodou,

- praxe ve výrobním průmyslu výhodou,

- manuální zručnost,

- čistý výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnanecké výhody:

- čisté teplé prostředí výroby,

- práce na dobu neurčitou,

- k fixní mzdě možnost měsíčních výkonnostních a individuálních bonusů,

- příspěvek na dopravu autem (3 Kč/km) nebo MHD,

- 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem,

- příspěvek na stravné + vlastní jídelna,

- nákup výrobků za zvýhodněnou cenu,

- další benefity formou kafeterie (6000,-/rok) na rok dle vlastního uvážení (penzijní připojištění, sport, kultura, dovolená),

- finanční odměna 30 000 Kč za doporučení nového zaměstnance,

- příspěvek na dopravu,

- odborná školení = osobní rozvoj,

- a další…

Výborná dostupnost (metro, tram Kolbenova)

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 01.01.2024
Mzda: 28 300 Kč/měs.
Počet míst: 6
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓