Informace o pracovním místě

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Tupolev Kirill, e-mail:

Jazyky:

- ruský jazyk - rodilý mluvčí

- angličtina - pokročilá úroveň

- němčina - pokročilá úroveň

Vhodní kandidáti by měli splňovat následující:

- Minimálně 10 let zkušeností na pozici zpravodaje nebo redaktora zpravodajství pro online publikace.

- Zkušenosti s tvorbou publikací na sociálních sítích (Twitter, Facebook, Instagram, TikTok, Telegram). Znalost principů práce a trendů těchto sociálních sítí.

- Základní znalost programů Figma, Adobe Photoshop, Premier Pro a Audition nebo jiných podobných programů pro práci s obrázky, videem a zvukem.

- Výborné schopnosti psaní a editace v ruštině a angličtině se schopností rychle vytvořit literární překlad.

- Zkušenosti s pokrýváním politických a společenských témat týkajících se Ruska a dalších zemí bývalého Sovětského svazu. Dobrá znalost ruských dějin a státního zřízení, jakož i ruského trestního a procesního práva. Předložte prosím reference na dříve publikované práce, nejlépe na témata související s korupcí v Rusku/post-sovětském prostoru.

- Schopnost orientovat se v agendě týkající se Ruska a pracovat s místními zdroji, zejména schopnost vypracovávat a zasílat dotazy ruským státním orgánům a přijímat připomínky odborníků a institucí k tématu.

- Rychlost reakce, zodpovědnost, samostatnost, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, nekonfliktnost, schopnost a ochota budovat příjemné vztahy s ostatními pracovníky redakce.

Náplň práce:

- Tvorba publikací na sociálních sítích, jako jsou Twitter, Facebook, Instagram, TikTok, Telegram v ruském a anglickém jazyce. Tvorba obrazových a video materiálů k těmto publikacím.

- Sledování zpravodajských publikací v mezinárodních médiích, vyhledávání témat pro tvorbu materiálů pro sociální sítě.

- Jednání s korespondenty, editory textů a redaktory zpravodajství ; sledování trendů na sociálních sítích.

- Práce s analytikou webu a sociálních sítí.

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 22.09.2023
Mzda: 38 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓