Informace o pracovním místě

Benešová Lenka, e-mail:

CO VÁS ČEKÁ?
- přijímaní a registrování hostů nejen s úsměvem, ale také v souladu se stanovenými postupy, včetně kreditních formalit
- vedení účtů hostů v aktuálním stavu, přesně a pohotově, s použitím hotelového systému
- starost o to, aby každý, kdo zavítá do našeho hotelu, odcházel s pozitivním zážitkem
- odhlašování hostů, přijímání plateb za jejich účty
- přidělování a blokování pokojů, předběžná registrace hostů podle předem daného systému
- prodej pokojů hostům, kteří dorazili bez předchozí rezervace tak, aby byla dosažena maximální sazba za pokoj
- komunikace s oddělením housekeepingu ohledně uvolněných pokojů
- zpracovávání rezervací provedených na recepci
- noční audit
- zkrátka pomoci nám s tím, aby měli hosté náš hotel rádi a opět se k nám vraceli

CO OČEKÁVÁME MY?

- člověka se zkušeností na stejné pracovní pozici (výhodou)
- člověka, který vyřeší hostovo přání či stížnost jak v ČJ, tak i v AJ
- člověka, který se přátelí nejen s počítačem (MS Office), ale i s kolegy a hosty především
- člověka, který je flexibilní a dynamický

Zaměstnanecké výhody:
- příjemné pracovní prostředí a přátelským tým kolegů
- zaměstnanecké stravování zdarma
- 5 týdnů dovolené
- příspěvěk na penzijní připojištění ve výši 2.000Kč
- zaměstnanecká party 2x/ročně
- zvýhodněné cestování v rámci řetězce (40EURO/2lůžkový pokoj)
- možnost využít hotelové fitness centrum zdarma
- možnost zřízení Multisport benefit karty za 350Kč/měsíc

Pracoviště: Praha, Praha
Datum nástupu: 18.09.2023
Mzda: 30 000 - 36 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓